Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Криворучкіна: Україна вимагатиме повного відшкодування екологічних збитків, завданих окупантом

  • 717
Олена Криворучкіна: Україна вимагатиме повного відшкодування екологічних збитків, завданих окупантом

Офіс генерального прокурора повідомив про підозру російським військовим, які керували підривом Північно-Кримського каналу на Херсонщині. Своїми діями вони завдали значних, зокрема екологічних, збитків нашій країні. За ці та інші злочини росія відповідатиме як за законом, так і фінансово.

Про це повідомила заступниця голови Комітету з питань екологічної політики, головна координаторка Оперативного штабу по фіксації еко-злочинів Олена Криворучкіна. За її словами, підрив дамби завдав значної шкоди навколишньому середовищу нашої країни – на сьогодні сума збитків становить близько 2 млрд 642 млн грн. І вона щодня зростає.

«Україна через міжнародні суди буде вимагати від країни-окупанта повне відшкодування збитків, завданих екології нашої країни. Наразі Оперативним штабом ведеться єдиний реєстр еко-злочинів РФ, розрахунки проводяться по кожному окремому випадку. Тому виконавці злочинів будуть відповідати особисто перед законом, а держава-окупант ще й буде відповідати фінансово», – наголосила Олена Криворучкіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy