Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Криворучкіна: Сума збитків довкіллю України - понад 143 млрд грн

  • 317
Олена Криворучкіна: Сума збитків довкіллю України - понад 143 млрд грн

Оперативний штаб з фіксації екозлочинів, який працює на базі Держекоінспекції, вніс до єдиного реєстру 424 випадки збройної агресії рф. Вони завдали довкіллю України збитків на понад 143 млрд грн.

Про це повідомила головний координатор Оперативного штабу, народний депутат «Слуги Народу» Олена Криворучкіна.

Вона зазначає, що сума збитків буде значно збільшуватися.
«Наша мета не просто намалювати якусь грандіозну цифру, наша мета зібрати доказову базу екозлочинів рф, щоб з нею можна було йти до міжнародних судів і вимагати повне відшкодування з боку країни-терориста. Тому нами розробляються нові методики оцінки збитків, які відповідають усім міжнародним стандартам і які росії буде надскладно поставити під сумніви», – зазначила народна депутатка.

За її словами, процес створення методик дуже складний, в інших умовах він міг займати, навіть, роки.
«Але ми зібрали потужну команду національних та міжнародних експертів, які роблять просто неможливе. На сьогодні у нас вже є затверджені методики визначення розмірів шкоди завданої землі (ґрунту), а також методика розрахунку викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря», – наголосила Олена Криворучкіна.

Крім того, в експертів Оперативного штабу наразі немає можливості проводити повну оцінку збитків по випадках, які мали місце на тимчасово окупованих територіях. Адже країна-агресор, всупереч міжнародним нормам, не допускає туди не лише українських, а й міжнародних незалежних експертів, які б могли зробити оцінку завданої довкіллю шкоди. Тому за цими випадками процес оцінки збитків буде проводитися після деокупації та відновлення контролю за територіями з боку України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy