Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Криворучкіна: Резолюція ООН про репарації рф включає компенсації екологічних збитків

  • 262
Олена Криворучкіна: Резолюція ООН про репарації рф включає компенсації екологічних збитків

Ухвалений Генеральною Асамблеєю ООН проєкт резолюції про створення механізму компенсації Україні збитків, спричинених рф, включатиме відшкодування збитків, завданих навколишньому природному середовищу нашої країни.

Про це повідомила заступниця голови комітету з питань екологічної політики та природокористування, народна депутатка «Слуги Народу» Олена Криворучкіна.

«Екологічний аспект дуже важливий в питанні відшкодування збитків, завданих агресією рф, адже він безпосередньо впливає на якість життя українців на багато років вперед. Президент чітко зазначив, що росія має сплатити за всі без винятку свої злочини, зокрема й за завдану шкоду навколишньому природному середовищу України», – сказала вона.

Народна депутатка зазначає, що українською стороною була проведена колосальна робота з представниками країн-членів ООН задля того, щоб в фінальній версії резолюції було чітко зафіксовано, що вона розповсюджується і на довкілля.

Крім того, наразі ведеться робота з міжнародними організаціями щодо створення Спеціальної екологічної моніторингової місії (СЕММ), яка буде займатися незалежною фіксацією і документуванням екозлочинів рф, скоєних на території України.

«Ми з колегою Юрієм Корявченковим ініціювали звернення Верховної Ради до ГА ООН, Європарламенту та ще низки міжнародних організацій з відповідною пропозицією. Зараз ведуться відповідні консультації на різних рівнях і ми сподіваємось на позитивний результат. Створення СЕММ значно посилить українські позиції в питаннях стягнення репарацій у міжнародних судових процесах проти рф», – наголосила Олена Криворучкіна.

Як відомо, у понеділок, 14 листопада, 94 країни проголосували за резолюцію ГА ООН, якою не лише засуджуються дії рф щодо України, а й передбачається створення механізму компенсації збитків нашій країні, спричинених російською агресією.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy