Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Криворучкіна: Через дії окупантів на Луганщині горять ліси – збитки екології майже 100 млрд грн

  • 458
Олена Криворучкіна: Через дії окупантів на Луганщині горять ліси – збитки екології майже 100 млрд грн

Оперативний штаб по фіксації еко-злочинів провів розрахунок шкоди, завданої екосистемі України внаслідок лісових пожеж на Луганщині, які спалахнули через дії окупантів на 13 ділянках області. Сума шкоди склала 98.7 млрд грн.

Про це повідомила заступниця голови Комітету з питань екологічної політики, головна координаторка Оперативного штабу по фіксації еко-злочинів Олена Криворучкіна.

«Майже 100 млрд грн – це, наприклад, витрати на ЗСУ, які були заплановані в бюджеті України на 2022 рік. Ця астрономічна цифра – це шкода, завдана діями країни-терориста навколишньому середовищу нашої країни, заподіяна внаслідок 13 (наголошую, всього тринадцяти!) випадків пожеж лісового фонду Луганської області. Внаслідок дій терористів тільки протягом кількох днів фіксації даних пожежі охопили ліси Луганщини загальною площею 26 тис га», – розповіла депутатка.

Олена Криворучкіна наголосила, що Оперативний штаб ретельно фіксує і розраховує збитки та передає дані до Офісу генерального прокурора для забезпечення стягнення з агресора, як тільки міжнародний механізм стягнення буде офіційно оформлений.

«Ми не повинні давати країні-терористу жодного шансу уникнути відповідальності за злочини заподіяні Україні та нашому народу!», – наголосила головна координаторка штабу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy