Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Хоменко: Повернення вивезених рф українських дітей — справа всього цивілізованого світу

  • 216
Олена Хоменко: Повернення вивезених рф українських дітей — справа всього цивілізованого світу

Демократичний світ вимагає повернення українських дітей, незаконно вивезених рф, та наголошує, що цей та інші воєнні злочини рф не залишаться безкарними.

Про це заявила народна депутатка «Слуги Народу», голова спеціального Комітету ПАРЄ з питань становища українських дітей Олена Хоменко.

За її словами, уже 15 грудня відбудеться перше засідання спеціального Комітету ПАРЄ, де продовжиться розмова про практичні кроки щодо захисту прав наших діток за участі українських та міжнародних експертів.

“Повернення українських дітей — справа не тільки України, а і всього цивілізованого світу, який поважає міжнародне право та дотримується його. Віримо, що наша спільна та злагоджена з партнерами робота в рамках Коаліції призведе до конкретних результатів”, – переконана вона.

Олена Хоменко нагадала, що днями у Києві відбулася справді історична подія — перша зустріч Міжнародної коаліції країн за повернення українських дітей, яку відкрив Президент Зеленський.

Коаліція зустрілася, аби визначити практичні кроки для підтримки України в поверненні наших дітей додому за участі міжнародних партнерів. До заходу доєдналися 72 представники 59 країн, зокрема, Канади, Великобританії, США, Німеччини, Італії, Японії, Катару, Ватикану, Норвегії, Нідерландів, Естонії, Литви, Латвії та інших (загалом було представлено 58 країн), а також Європейського союзу, Європейської комісії і міжнародних організацій — Моніторингової місії ООН, ЮНІСЕФ, ОБСЄ, Ради Європи.

«У ПАРЄ ми системно закликаємо міжнародну спільноту до конкретних кроків щодо повернення українських дітей — Асамблея ухвалила потужну резолюцію, в якій, серед іншого, визнала геноцидний характер дій росії, а українська делегація організувала під час жовтневої сесії ПАРЄ захід, присвячений поверненню депортованих дітей. На конференції я підкреслила актуальність цих та інших заходів, які необхідно реалізовувати міжнародних майданчиках, адже донесення інформації про ці кричущі злочини росії, підняття обізнаності суспільств, здійснення конкретних дій призводить до конкретних результатів”, – підсумувала голова комітету ПАРЄ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy