Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Жмеренецький: Податкова амністія – це «оздоровлення» економіки

  • 5287
Олексій Жмеренецький: Податкова амністія – це «оздоровлення» економіки

Податкова амністія, яку з ініціативи Президента Володимира Зеленського запровадили народні депутати, дозволить наповнити економіку, збільшити ВВП та захистить людей від втрати їхніх активів.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій Олексій Жмеренецький.

«Податкова амністія – це масштабне «оздоровлення» економіки. З одного боку, воно принесе значні податкові надходження, наповнить економіку інвестиціями та купівельною спроможністю, що збільшуватиме ВВП. Від якого, у свою чергу, залежать всі соціальні виплати, заробітні плати, добробут населення в цілому. З іншого боку – люди, котрі скористаються податковою амністією, будуть захищені від можливого свавілля податкової чи будь-яких інших державних органів, що розшукують людей, які не сплатили податки», – розповів Олексій Жмеренецький.

Він наголосив, що податкова амністія – це запит середнього класу та підприємців на те, щоб нарешті отримати можливість легалізувати гроші, з яких раніше не були сплачені податки, та «оживити» власний капітал, нині заморожений у готівці.
Адже сьогодні їм стає дедалі важче використовувати його: як для інвестицій у власний бізнес, так і для товарів і послуг. Бо навіть для купівлі окремого побутового приладу дорожче певної суми потрібно вказувати джерело походження коштів.

«Підприємці та люди, які володіють грошима, з яких не були сплачені податки, витрачають все нові і нові кошти, щоб ховатися від регуляторних органів. Податкова, зі свого боку, витрачає сили, ресурси та час, щоб розшукати таких людей. Тому податкова амністія принесе масштабне оздоровлення податкової сфери. А також дасть гарантії безпеки людям, які нею скористалися, що вони будуть захищені від втрати свого капіталу», – додав Олексій Жмеренецький.

Депутат також зазначив, що нині весь світ посилює контроль за джерелами походження фінансів. Із кожним роком затверджуються нові регуляції – як на рівні окремих країн, так і глобальні – котрі Україна теж імплементовує у власне законодавство.

Нагадаємо, днями парламент запровадив податкову амністію, ухваливши відповідний законопроєкт №5153 в цілому. Це дасть можливість українцям абсолютно добровільно вивести «з тіні» доходи, незадекларовані станом на 1 січня 2021 року. Деталі та інфографіка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy