Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Устенко розповів, як на Полтавщині впроваджується платформа «Зроблено в Україні»

  • 59
Олексій Устенко розповів, як на Полтавщині впроваджується платформа «Зроблено в Україні»

На Полтавщині впроваджується всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні». Головна мета – підтримати український продукт і виробників.

Про це повідомив народний депутат, голова Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексій Устенко.

«Полтава стала восьмим містом у країні, де створено офіс проєкту. Тут підприємці можуть отримати консультації з написання бізнес-планів, оформлення і подачі документів на грантові та державні програми з підтримки та розвитку власної справи. Також в офісі супроводжуватимуть підприємців під час відкриття бізнесу», – пояснив народний депутат.

Він нагадав: політика платформи розроблена спільно з італійськими колегами, де вже декілька десятиліть успішно діє аналогічна програма. Італія підтримує просування українських товарів на європейському та світовому ринках та працює над розширенням експортних можливостей України.

«Програма передбачає можливість отримання державних та міжнародних грантів та доступних кредитів. Це забезпечить розширення та зміцнення виробництва, як результат – надасть робочі місця для людей та податки до бюджету. Наразі у нас вже вибудуваний дієвий канал комунікації з представниками Італії і є можливість запозичити передовий досвід», – резюмував Олексій Устенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy