Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Устенко: Легалізація статків через податкову амністію – ключ до запуску економіки

  • 5337
Олексій Устенко: Легалізація статків через податкову амністію – ключ до запуску економіки

Ухвалений закон про податкову амністію передбачає одноразове добровільне декларування фізичними особами активів та сплату одноразового збору до бюджету. Ця акція буде добровільною і одноразовою. Вона дасть можливість людям «вийти з тіні» і почати жити за законом, наголосив член податкового парламентського комітету від «Слуги Народу» Олексій Устенко.

«Легалізувавши таким чином майно, людям буде простіше купувати нерухомість чи відкривати бізнес. Кошти, з яких буде сплачений податок, можна віднести в банк й отримати відсотки. Водночас хтось зможе взяти з цих коштів дешевий кредит на започаткування власної справи. Таким чином нам вдасться залучити додаткові гроші в економіку України та створити нові робочі місця», – зазначив він.

Олексій Устенко підкреслив, що в Україні роками багато працівників отримували зарплати в конвертах, купівля-продаж була виключно готівкою, а договори між виконавцями і замовниками укладались на дрібні суми.

«На це були різні причини – неадекватна податкова система, страх показати реальні доходи підприємства або банальне небажання сплачувати податки. Сьогодні Україна рухається в західному напрямку, де зароблені таким чином кошти практично неможливо реалізувати. Для тих, хто готовий попрощатися з «сірим минулим», ми у своїй програмі передбачили податкову амністію», – заявив член податкового комітету.

Також народний депутат від «Слуги Народу» нагадав, що процес податкової амністії успішно пройшли країни Європейського Союзу.

«У 2004-2005 роках податкову амністію запроваджувала Німеччина. Тоді до бюджету країни надійшло 1,2 млрд євро. Італія в 2009 році змогла за рахунок податкової амністії поповнити скарбницю на 4 млрд євро», – розповів Олексій Устенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy