Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Резніков став новим міністром оборони України

  • 8829
Олексій Резніков став новим міністром оборони України

Верховна Рада призначила колишнього віцепрем’єра Олексія Резнікова міністром оборони України. Таке рішення підтримали 273 народних депутати.

Під час представлення кандидатури Олексія Резнікова у парламенті Президент України Володимир Зеленський подякував за роботу попередньому міністру оборони Андрію Тарану та закликав зал підтримати нового очільника відомства.

«Впевнений, що наступник Андрія Тарана має високий потенціал, аби стати другим видатним українцем. Але це точно не пріоритет сьогодні для міністра оборони України. Найважливіше бути у «залі слави» українських бійців – тобто користуватись саме серед них беззаперечною повагою і користуватися високим авторитетом. Зміцнювати обороноздатність нашої армії, війська. Забезпечувати – що важливо – гідні умови для наших захисників і захисниць України», – сказав Президент.

Олексій Резніков під час виступу з трибуни парламенту заявив, що в Україні досі не сформовано цілісну візію, яка система оборони нам потрібна. Це буде одним із завдань новообраного міністра.

«Результати діяльності Міністерства оборони впливають на весь сектор і позначаються на стійкості країни в цілому. Тому я сприймаю представлення на цю посаду як велику честь і водночас розумію усю вагу відповідальності», – сказав Олексій Резніков.

Першим основним напрямком роботи на посаді він називає забезпечення синергії дій, зокрема Міністерства оборони, Генерального штабу і профільного комітету парламенту, синергії з міжнародними партнерами, підвищення сумісності з країнами НАТО.

Другий найважливіший напрямок роботи, за словами Олексія Резнікова, це люди.

«Треба змінити підхід до кадрової політики, подивитися на Збройні сили як на потужного роботодавця, який змагається за найкращих у конкурентних умовах. Який дбає про людей – від моменту вибору професії та адаптації після служби. Тільки так ми сформуємо насправді професійну армію», – зазначив міністр оборони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy