Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Мовчан розповів, як відновити мобільний зв’язок на деокупованих територіях

  • 154
Олексій Мовчан розповів, як відновити мобільний зв’язок на деокупованих територіях

У Верховній Раді зареєстрований проєкт закону, який передбачає підвищення ефективності розпорядження майном соціальної сфери та вдосконалення законодавства у сфері оренди (№ 11071). Він дозволить полегшить роботу мобільних операторів, а також сприятиме відновленню та поліпшенню якості мобільного зв’язку, розширенню географії покриття.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан.

«Важливий загальний підхід такий: пришвидшується процес оренди державного та комунального майна. Системно скорочуються строки – від ініціативи його передачі в користування до, власне, проведення аукціону та визначення переможця. У межах цього підходу стане простішою оренда такого майна для розміщення телеком-обладнання: технічних засобів електронних комунікацій та пов’язаних засобів і споруд», – пояснив він.

Таким чином оператори мобільного зв’язку зможуть швидше отримати в користування необхідне майно і встановити базову станцію, щоб забезпечити зв’язок скрізь, де він був втрачений чи порушений через пошкоджену інфраструктуру.

Надважливо те, що це дасть можливість швидко відновити українську мережу зв’язку на деокупованих територіях. Щоб люди отримували доступ до українських новин та інформаційних ресурсів, мали зв’язок із рідними по всій країні, наголосив Олексій Мовчан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy