Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Мовчан: Реформа корпоративного управління – одна із ключових вимог для міжнародної інтеграції України

  • 69
Олексій Мовчан: Реформа корпоративного управління – одна із ключових вимог для міжнародної інтеграції України

Реформа корпоративного управління – одна із ключових вимог для міжнародної інтеграції України. На цьому наголосив народний депутат від «Слуги Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Олексій Мовчан за підсумками конференції «Корпоративна реформа – шлях для прозорого та ефективного управління держмайном».

Як повідомив парламентар, учасники конференції обговорили зміст, значення та вплив Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління» № 3587-XI від 22 лютого 2024 року.

«Закон отримав значну підтримку з боку міжнародних організацій, таких як USAID, ЄБРР, ОЕСР, МВФ, Європейський Союз та Світовий банк», – розповів Олексій Мовчан.

Народний депутат додав: з представниками цих організацій, які були присутні на конференції, обговорили ключові зміни, які впроваджує Закон, та подальші кроки для його імплементації. А також – як ухвалення Закону наближає нашу країну до керівних принципів Організації економічного співробітництва та розвитку та сприяє євроінтеграції України.

«Реформа корпоративного управління важка і важлива. Вона — одна із ключових вимог для міжнародної інтеграції України. Завдяки їй державний сектор економіки вийде на рівень світових стандартів, а підприємства будуть з прозорою системою управління, незалежними наглядовими радами», – резюмував Олексій Мовчан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy