Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Мовчан: Рада ухвалила важливий законопроєкт для отримання макрофінансової допомоги Україні

  • 147
Олексій Мовчан: Рада ухвалила важливий законопроєкт для отримання макрофінансової допомоги Україні

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №5593-д – довгоочікувану реформу корпоративного управління.

«Це історична подія для системи управління держвласністю і України загалом. Це структурний маяк для отримання макрофінансової допомоги України, завдяки цьому ми отримаємо 1,5 млрд дол. в бюджет від Світового Банку», – розповів народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан.

За його словами, мета документу – запровадити ефективну та прозору роботу держпідприємств. За даними Міністерства економіки України, станом на квітень 2023 року в управлінні центральних органів державної влади перебувало 3107 держпідприємств, із яких тільки 859 були працюючими, а 433 – прибутковими. Кожне третє визнавалось збитковим або було збитковим і виступало потенційним джерелом фіскальних ризиків.

«Ухвалення законопроєкту– одна з економічних передумов для вступу України в ЄС і є вимогою ряду макрофінансових угод. Також це питання зобов’язань українського уряду перед МВФ, Світового Банку та плану Ukraine Facility– від цього залежить подальше виділення фінансування. Іноземні інвестиції можливі лише за умови прозорих структур управління, інакше інвестицій на відбудову не буде», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy