Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Мовчан: Пришвидшення приватизації сприятиме релокації підприємств та економічному відновленню

  • 3913
Олексій Мовчан: Пришвидшення приватизації сприятиме релокації підприємств та економічному відновленню

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект мого із колегами авторства №7451, який стосується змін до законодавства щодо пришвидшення приватизації для цілей релокації підприємств та економічного відновлення.

«Це велика реформа держвласності, наш довгий і кропіткий труд, який тепер набуде чинності. Це означає, що велика кількість занедбаних підприємств по всій країні, об‘єктів держвласності, за контроль над якими змагаються політики/силовики/урядовці/бандити, тепер перейдуть в приватні руки і перестануть бути чиїмось годівничками. Очікуємо зростання надходжень до бюджету та розвитку підприємництва в приватному секторі», – сказав член комітету з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан.

За його словами, на порядку денному ще лежить реформа банкрутства, реформа активів державних акціонерних товариств, державно-приватного партнерства, Фонду держмайна як інституції та інші.

«Бо перемогти ворога ми зможемо лише, якщо будемо сильнішими, швидшими і кращими, ніж були до 24 лютого. Цілковито впевнений, що реформи наближають нас до перемоги», – підсумував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy