Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Леонов розповів, як зробити ветеранську політику більш потужною

  • 128
Олексій Леонов розповів, як зробити ветеранську політику більш потужною

Базисна формула нової ветеранської політики має виглядати так – підтримка тим, хто потребує, інструменти та можливості для самореалізації тим, хто прагне діяти. Саме такий підхід дозволить добитися того, щоб Україна змогла спрямувати все найкраще в наших воїнах в найкраще для держави.

Про це зазначив народний депутат «Слуги Народу» Олексій Леонов в колонці для РБК-Україна.

Він зауважив, що кількість наших ветеранів, які справедливо розраховують на підтримку з боку держави зростатиме.

«Ми ризикуємо потрапити у пастку, яка виникає в умовах, коли риторика щодо захисту ветеранів здебільшого нагадує риторику ресурсної країни. І тут питання не в удаваній щедрості, а у тверезому розрахунку: скільки ми можемо самостійно “потягнути”, і якими за такої ситуації мають бути наші пріоритети», – сказав народний депутат.

На його переконання, найбільший резерв посилення ветеранської політики криється в налагодженні сталої та інтенсивної комунікації всіх зацікавлених суб’єктів.

«Така комунікація дозволяє реалізувати ключовий принцип нової державної політики щодо наших героїв – “жодного слова про ветеранів без участі самих ветеранів”. А це своєю чергою сприятиме формуванню правильних пріоритетів, коли на першому місті буде ініціатива, чесність та відповідальність, а не пусті обіцянки та ресурсно не підтверджений патерналізм», – зазначив народний депутат.

Добитися ефекту синергії, коли різні проєкти, або різні суб’єкти дії доповнюють свої зусилля та збільшують їхню ефективність цілком можливо. Насамперед через налагодження механізмів сталої комунікації між представниками державної влади, громадського сектору, ветеранської спільноти та соціально відповідального бізнесу, наголосив Олексій Леонов.

Саме тому за підсумками форуму ветеранів «Сильні України» виникла ініціатива щодо проведення круглого столу з питань реабілітації. Зібрати в одному місці керівників владних інституцій та спеціалізованих закладів, представників соціально відповідального бізнесу, ветеранських організацій та успішних суспільних проєктів. Мета – обговорити стратегічне питання, як забезпечити синергію наших зусиль у цій сфері, повідомив представник «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy