Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Леонов розповів, для чого в Україні створили Раду з питань підтримки бізнесу

  • 209
Олексій Леонов розповів, для чого в Україні створили Раду з питань підтримки бізнесу

Президент Володимир Зеленський став на захист українських підприємців та поставив чітке завдання – державні інституції мають робити все можливе, щоб сприяти легальному білому бізнесу.

Про це в ефірі телемарафону розповів народний депутат «Слуги Народу», член комітету з питань фінансів та митної політики Олексій Леонов.

За його словами, широкомасштабне вторгнення рф призвело до того, що виторг українського бізнесу впав майже на 60% і майже на 40% скоротилась кількість працівників бізнесу в країні в цілому.

«І все це об’єктивні фактори. Але, на жаль, є і суб’єктивні фактори, коли бізнесу просто не вистачає комунікації з державою, бракує сталого спілкування з підприємцями. Усе це призвело до появи, як сказав наш Президент, певних проблем між українськими підприємцями та державними інституціями», – сказав він.

Так, Володимир Зеленський своїми указами утворив два нових механізми для пошуку спільних рішень між державою та бізнесом. Насамперед сформована рада з питань підтримки підприємців. Її завдання – аналізувати специфіку роботи і ведення бізнесу під час воєнного стану та надавати пропозиції щодо розв’язання будь-яких питань, які пов’язані з проблемами роботи бізнесу, зазначив Олексій Леонов.

Також започаткована всеукраїнська економічна платформа, під назвою «Зроблено в Україні» і призначення цієї платформи бути майданчиком для постійної комунікації та координації взаємодій державних органів та бізнесу, українського бізнесу.

Що стосується внутрішніх ресурсів, зауважив народний депутат, дуже чітко про це говориться у Національної стратегії доходів, яку прийняв уряд.

«До 2030 року Україна прагне менше покладатися на зовнішнє запозичення, оскільки хоче контролювати власний розвиток і стабільність», – наголосив політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy