Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Леонов: Маємо мету створити в Одесі Національний хаб з реабілітації

  • 97
Олексій Леонов: Маємо мету створити в Одесі Національний хаб з реабілітації

Напередодні другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів та Регіонального спортивного форуму ветеранів «Сильні України» народний депутат Олексій Леонов, народний депутат Василь Вірастюк, представники Федерації стронгмену України та ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро Швець відвідали низку клінічних санаторіїв, центрів реабілітації ветеранів в Одесі.

На сьогодні, з моменту повномасштабного вторгнення рф, понад 50 тисяч військових та цивільних українців втратили кінцівки. Цей показник вже значно перевищує кількість травматичних ампутацій у Великій Британії за весь час Першої світової війни.

«Ми маємо велику мету – створити в Одесі Національний хаб з реабілітації. Ми вважаємо, що Одеса має для цього все необхідне – мережу санаторно-курортних закладів, фахівців, природні умови, а головне – велике бажання. В такий спосіб ми хочемо висловити свою глибоку шану та подяку, всім хто захищав та продовжує захищати Україну», – додав Олексій Леонов.

За підсумками візиту та спілкування з керівниками реабілітаційних установ, лікарями, реабілітологами, фахівцями галузі та безпосередньо з ветеранами – було сформовано пул питань, що потребують обговорення на Регіональному спортивному форумі ветеранів «Сильні України», аби згодом розв’язати ці питання на державному та регіональному рівні задля покращення роботи реабілітаційних центрів.

«Ефективна ветеранська політика – це одна з базових складових сучасної формули української державності. Бо як казав наш Президент Володимир Зеленський: «Україна має бути гідною своїх Героїв», – зазначив  Леонов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy