Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Красов: Відновлення зруйнованого музею Сковороди коштуватиме 30 млн грн, гроші залучатимемо з-за кордону

  • 315
Олексій Красов: Відновлення зруйнованого музею Сковороди коштуватиме 30 млн грн, гроші залучатимемо з-за кордону

Відновлення знищеного окупантами Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди у селі Сковородинівка на Харківщині коштуватиме близько 30 млн грн. Кошти на реконструкцію залучатимуть з-за кордону.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Красов.

«Проведено експертизу будівлі музею, визначено масштаби руйнувань і приблизну вартість відновлювальних робіт – 30 млн грн. Ми вже знайшли мецената, який готовий профінансувати розробку проєкту відбудови музею Сковороди. А кошти безпосередньо на реконструкцію плануємо залучити з-за кордону. Безумовно, відновлювальні роботи будуть розпочаті вже після завершення бойових дій», – наголосив він.

Депутат також розповів про підсумки Конференції з питань відновлення України у швейцарському Лугано, де було представлено план відбудови України. За його словами, рівень підтримки нашої країни міжнародними партнерами є безпрецедентним.

Зокрема, про готовність брати участь у відновленні Харківської області вже заявили Туреччина, США.

«Також ми з колегами-нардепами працюємо над тим, щоб підключити до цього процесу Швейцарія. Перемовини ведуться й з іншими країнами. Найголовніше зараз – вистояти та перемогти! Щоб вистояти, ми вже сьогодні за державні кошти відновлюємо критичну інфраструктуру, без якої людям не вижити, а щоб перемогти – максимально підтримуємо нашу армію, наші ЗСУ», – зауважив Олексій Красов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy