Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Данілов: Україна перехоплює військову ініціативу

  • 6557
Олексій Данілов: Україна перехоплює військову ініціативу

Українському військовому керівництву на чолі з Верховним Головнокомандувачем, Президентом України Володимиром Зеленським вдалося розпочати процес перехоплення військової ініціативи.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

«План російського вторгнення був побудований на принципах їхніх нацистських попередників – блискавичний прохід бронетанкових механізованих колон вглиб території, знищення об‘єктів критичної інфраструктури, блокування великих міст (Одеси, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Мелітополя, Харкова, Сум, Чернігова), руйнування логістичних ланцюжків, із застосуванням ДРГ створення ситуації паніки та хаосу та проведення спеціальних операцій зі знищення керівного складу країни. Центральним пунктом плану путінського вторгнення було захоплення української столиці – міста Києва, і створення маріонеткового уряду, підконтрольного РФ», – сказав він.

На сьогодні жодної з цілей «орківського» плану не було досягнуто, наголосив Олексій Данілов.

«Дана відсіч по всіх напрямках, але важкі бої тривають. Саме тому він звернув увагу на те, що особливої важливості в умовах війни набуває питання інформаційної протидії. Нині однією з критичних проблем для московського військового керівництва стало питання необхідності приховування реальних втрат військ вторгнення, які постійно збільшуються, і які стає все важче приховувати. Тому одним із основних завдань українського інформаційного спротиву є максимально повне донесення до жителів Росії й родичів російських військових реальної ситуації з кількістю жертв і полонених. Наша мета – розхитати ворога на його території, максимально підняти рівень протестних настроїв всередині РФ щодо необхідності негайного припинення війни», – зазначив секретар РНБО.

Треба інформаційно воювати на території ворога всіма можливими інструментами впливу – через спілкування зі знайомими й родичами, які проживають в Росії, використовувати соціальні мережі й російські популярні пабліки, створювати дезорганізуюче відео та текстовий контент і доносити його до російських військових, працювати з національними республіками РФ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy