Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Чернишов: Тарифи на тепло не змінюються

  • 509
Олексій Чернишов: Тарифи на тепло не змінюються

Будь-які спекуляції та використання теми опалення в політичних цілях вважатимуться злочином перед державою. Організація опалювального сезону є питанням національної безпеки України, тож кожен українець має бути обігрітий.

Про це заявив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Він вкотре наголосив, що тарифи на тепло не змінюються. А профільними міністерствами, НАК “Нафтогаз” та Асоціацією міст України спільно підготовлений проект урядового рішення щодо покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу.

Олексій Чернишов наголосив, що місцева влада вже зараз має проводити утеплення будинків та накопичувати альтернативне паливо. Він також закликав місцеву владу заповнити дані про стан та потреби підприємств ЖКГ на платформі Uneeds, яку формує Мінрегіон.

“Звертаюся до міських голів. На вас — особливо відповідальне навантаження. Я сподіваюся, що наша традиційно партнерська співпраця з містами продовжиться. Проведіть якісну роз’яснювальну кампанію серед громадян і дотримуйтеся єдиної інформаційної політики. Залучайте містян до підготовки до опалювального сезону. Спілкуйтеся з ними по-дорослому. Підтримуйте їх у побутовій термомодернізації”, — наголосив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy