Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Кузнєцов очолив Луганський обласний осередок партії «Слуга Народу»

  • 1218
Олексій Кузнєцов очолив Луганський обласний осередок партії «Слуга Народу»

Народний депутат Олексій Кузнєцов очолив Луганську обласну організацію партії «Слуга Народу».

Народний депутат Олексій Кузнєцов очолив Луганську обласну організацію партії «Слуга Народу».

Рішення про призначення пана Кузнєцова керівником Луганської обласної парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб, кандидат економічних наук Олексій Кузнєцов був засновником ТОВ «8ТЕК», ДК «Комунальщик», ТОВ «ТД Автошина». Закінчив Східноукраїнський національний університет імені В. Даля, факультет «Економіка та підприємництво».

«Сьогоднішні реалії такі, що частина Луганської області є окупованою територією. Про проблеми в області я знаю не з чуток, оскільки я народився і жив у Луганській області, і дуже добре знаю її зсередини, знаю актуальні питання, які хвилюють людей. Я і моя команда зацікавлені, щоб проблеми та питання розв’язувалися швидко, й ми докладемо сил та енергії на користь жителів Луганської області. Ми йдемо на місцеві вибори, щоб перезавантажити місцеву владу й побудувати сильну команду на місцевому рівні», – підкреслив Олексій Кузнєцов.

Він визнає, що невирішених завдань залишається безліч. Але й вважає, що зроблено вже також чимало. «У межах програми «Велике будівництво» наша команда реалізовує кілька проектів, відбудовуються й ремонтуються мости та дороги на Луганщині. І це не порожні слова, а дії та наочні результати. У нас сильна команда, зрозумілі цілі й завдання. І хочу сказати, що я повністю відкритий для спілкування, нових ідей і пропозицій», — зазначив голова осередку.

Членами ради Луганської обласної партійної організації стали Олександр Іванов і Марія Терновська.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко неодноразово підкреслював, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами й працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» — пояснив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії — український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого й правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy