Олександра Дубінського виключено з партії «Слуга Народу»
- 12344
- 1
Народного депутата Олександра Дубінського виключено із членів політичної партії «Слуга Народу» за порушення статуту та непокору керівним органам партії. Про це йдеться у розпорядженні голови партії Олександра Корнієнка.
Як пояснюється в документі, 13 березня 2021 року розпорядженням голови партії на 14 березня 2021 року було скликано збори (конференцію) Київської обласної організації «Слуги Народу» для вирішення питань щодо переобрання керівних органів цієї організації. На цих зборах новим керівником Київської обласної організації партії «Слуга Народу» було обрано народного депутата Андрія Мотовиловця.
Водночас 14 березня Олександр Дубінський опублікував відеозвернення, з якого стало відомо, що за ініціативою нардепа в цей же день було проведено якийсь захід, де було ухвалено рішення про переобрання голови та обрання членів Політичної ради Київської обласної організації.
Проте розгляд питання щодо обрання голови структурного утворення партії «Слуга Народу» неможливий без попереднього затвердження головою партії та погодження головами Політради та Національної ради громад – відповідно до пунктів 9.1.6. та 12.24. Статуту. Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту. Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію «Слуга Народу», що є неприпустимим з огляду на положення пункту 4.16.3. Статуту.
Документ також доводить до відома Олександра Дубінського, що він може оскаржити зазначене рішення на наступному з’їзді партії.
Як повідомлялося, на 11-у з’їзді партії «Слуга Народу» 13 березня було затверджено новий Статут партії, а також створено нові керівні органи – Політичну Раду та Національну раду громад.
БРОНЕПОТЯГ СЛУГ НАРОДУ
Українські політичні сили швидко розвалювалися, бо вчасно не робили чистку своїх рядів. Володимир Зеленський закриває проект “Слуги Народу” і методично створює міцну політичну організацію “Слуги Народу”. Структурну і дисципліновану політичну силу важко розвалити з середини та тим більше ззовні. Наразі це все виглядає трохи театрально, але насправді, то це початок створення справжньої партії влади.
Усі партії, які так чи інакше були при владі претендували на почесне звання провідної владної партії, але насправді, то це все були проекти. А спонсори цих проектів мали можливість отримувати свої дивіденди у вигляді бюджетних коштів і саме через виграні різноманітні тендери. Політична сила, яка рухається в одному потягу та підкорюється єдиним правилам, є вже як бронепотяг, який не допускає можливості возити за собою баласт.
А ще спокійно та вміло відбиває спроби розколоти партію ззовні. Саме таких правил дотримувалась Тимошенко з Батьківщиною і саме тому досі так чи інакше на плаву. А єдине, що заважало ЮТБ збільшити зовнішній вплив партії, то це блокування ініціативи з низових ланок організації. Очевидно, що саме це і врахували лідери СН і хочуть, щоб з низових осередків лунало більше ініціативи. Наскільки така ініціатива матиме успіх – важко сказати, але сам факт проголошення такого напрямку розвитку партії надихає енергійних членів організації. А членам, в свою чергу, легше працювати тоді, коли партія самостійно очищає свої ряди від людей, які викликають несприйняття серед виборців.