Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич: Завдяки Президенту і його команді Україна будує сучасне військо як гарантію нашої безпеки

  • 9305
Олександр Завітневич: Завдяки Президенту і його команді Україна будує сучасне військо як гарантію нашої безпеки

Президент і його команда зараз повністю контролюють усі критично важливі для країни напрямки: безпеку, оборону, енергетику. Попри потужні зовнішні виклики. Фінансування сектору безпеки та оборони сьогодні складає 320 млрд грн – це безпрецедентна підтримка нашої армії.

Про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, коментуючи послання Володимира Зеленського.

«Ми відновлюємо комплексну ракетну програму, нарощуємо спроможності та відновлюємо інфраструктуру Військово-Морських сил. Сильні ВМС – це впевненість у захищеності південних кордонів з моря. Створюємо кібервійська, вперше будуємо воєнний завод із виготовлення сучасних дронів. Окрім того, Україна зосереджується на практичних кроках із запровадження норм і стандартів НАТО, зокрема у межах Програми розширених можливостей. Виконання цих завдань має стати основою для отримання Україною Плану дій щодо членства в Альянсі», – розповів він.

Олександр Завітневич також зауважив, що ухвалення закону про національний спротив – це індикатор того, що держава готова спрямовувати волю громадян до захисту батьківщини у потрібне для загальної оборони русло, і все це не може не впливати на настрої та плани агресора.

«Ми модернізуємо систему мобілізаційної підготовки та мобілізації. Переглядаємо форми і способи застосування сил оборони, зважаючи на нові тенденції у збройній боротьбі, посилимо їхню спільну підготовку. Лише сучасне та боєздатне військо буде гарантом подальшого дотримання миру та запорукою безпеки України», – зазначив голова комітету.

Більше того, переконаний народний депутат, завдяки Президенту Володимиру Зеленському Україна має безпрецедентно глибокі та результативні відносини з Туреччиною, Британією, Америкою.

«Це не просто слова, це конкретні можливості для нашої оборони, і ми будемо збільшувати ці можливості, що б там не планували у Кремлі», – підсумував Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy