Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич: Українська армія – гордість усього українського народу

  • 10048
Олександр Завітневич: Українська армія – гордість усього українського народу

Служба в Збройних Силах сьогодні є одним із найбільш почесних видів діяльності у нашому суспільстві. Українські воїни, які ціною свого життя захищають Україну на Сході, є справжніми героями для усіх нас. Наша армія – це справжня гарантія державного суверенітету.

Про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, який сьогодні взяв участь у покладанні квітів до Меморіального комплексу загиблим військовослужбовцям, які протистояли російській агресії на Сході України.

«Збройні Сили України, пройшовши крізь важкі випробування війною, зміцнилися, оволоділи значним досвідом і сьогодні, надійно утримуючи бойові позиції на Сході нашої держави, тренуючись на військових полігонах, виконуючи завдання у небі і на морі, підтверджують свою готовність до виконання завдань за призначенням. Героїчно захищаючи Батьківщину, відстоюючи державну незалежність і територіальну цілісність країни, наші військовослужбовці, хлопці і дівчата, чоловіки і жінки, демонструють незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги», – наголосив він.

Голова комітету впевнений, що й надалі Збройні Сили України будуть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Він висловив подяку всім військовослужбовцям за віддану службу Батьківщині, високу мотивацію та вірність обов’язку.

Олександр Завітневич також вшанував пам’ять військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави: «Це кращі сини й доньки України, подвиг яких навічно залишиться у пам’яті нашого народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy