Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич розповів, як Україна посилюватиме державний кордон

  • 9135
Олександр Завітневич розповів, як Україна посилюватиме державний кордон

Одним із ключових елементів безпеки держави в умовах російської агресії є міцний кордон. Саме тому ми повинні надати українським прикордонникам право проводити у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі поверхневу перевірку людей, речей і транспортних засобів, а також застосовувати зброю і техніку.

Про це наголосив голова комітету Олександр Завітневич, коментуючи ухвалення законопроєкту №5232.

«Через незавершеність процесу демаркації державного кордону ми маємо необхідність вжити додаткові заходи для охорони державного кордону. Адже були випадки, коли порушники режиму державного кордону України не виконували законних вимог прикордонників, вели себе зухвало, були і випадки, коли порушники погрожували життю та здоров’ю особового складу», – розповів він.

Саме тому українські прикордонники отримають право проводити поверхневу перевірку людей. Також вони зможуть застосовувати засоби примусу, фізичного впливу, використовувати спеціальні засоби, вогнепальну зброю, озброєння і бойову техніку. Але усе це буде залежати від конкретної ситуації, характеру правопорушення та індивідуальних особливостей особи, яка вчинила або вчиняє правопорушення.

Водночас забороняється застосовувати примус до вагітних жінок, людей похилого віку, осіб з вираженими ознаками інвалідності та малолітніх осіб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy