Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич: Плани кремля по знищенню української державності провалилися повністю і остаточно

  • 520
Олександр Завітневич: Плани кремля по знищенню української державності провалилися повністю і остаточно

Вищий керівний орган партії «Слуга Народу» Національна рада громад на своєму засіданні ухвалив низку резолюцій. Зокрема, члени НРГ підтвердили позицію партії та оцінку повномасштабного вторгнення росії як грубого порушення міжнародного права, а дії агресора кваліфікували як геноцид українського народу і глобальний тероризм.

Про це повідомив голова Національної ради громад, голова Черкаського осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

За його словами, НРГ висловила підтримку діям Президента Володимира Зеленського та вищого військово-політичного керівництва України напередодні і в перші дні війни.

«Ми підкреслили головний підсумок шести місяців війни: всі плани кремля по знищенню української державності провалилися повністю і остаточно. Українська державність була, є і буде», – наголосив Олександр Завітневич.

Крім того, Національна рада громад засудила заяви, які сьогодні пропонують Україні піти на мирову з агресором, укласти сепаратні договори, обміняти мир на території.

Члени НРГ також закликали депутатів створити справжній «зелений коридор» для євроінтеграційних проектів.

«В одній із ухвалених резолюцій ми наголосили на необхідності підтримання політичної єдності, яку ініціював Президент на початку війни. Ми відкинули ідеологічні розбіжності і політичні протистояння, і закликаємо те саме зробити всі партії. Зараз у нас одна на всіх ідеологія, одна на всіх політична мета: розбити ворога, викинути його з території України», – додав очільник НРГ Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy