Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич: Обмежень на виїзд жінок за кордон не передбачається

  • 1026
Олександр Завітневич: Обмежень на виїзд жінок за кордон не передбачається

Жодного рішення щодо обмеження на виїзд для жінок, які стануть на військовий облік, немає і не передбачається.

Про це заявив голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

«За загальним правилом, військовозобов’язаним заборонено покидати межі країни без дозволу у воєнний час. Військовозобов’язані під час воєнного стану можуть виїхати за кордон лише за певних умов, зокрема, за сімейних обставин, якщо вони виключені з військового обліку, навчаються за кордоном тощо. Але станом на зараз жодного рішення щодо обмеження на виїзд для жінок немає», – сказав він.

Народний депутат «Слуги Народу» також розповів, що на засіданні профільного комітету депутати одноголосно підтримали законопроєкт №6482 про внесення змін до статті 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, який передбачає добровільний військовий облік для жінок в Україні. Ми рекомендували парламенту розглянути його найближчим часом», – розповів він.

Так, у документі передбачається, що жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю (це визначено в переліку Міноборони України), які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, за власним бажанням можуть бути взяті на військовий облік військовозобов’язаних.

«Сьогодні у лавах Збройних сил поруч із чоловіками служать й жінки. Вони швидко довели, що вміють захищати Україну на рівні з чоловіками. На мою думку, у військових діях мають брати участь жінки лише за власним бажанням, якщо вони готові та хочуть служити у ЗСУ», – підсумував Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy