Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Завітневич: Ми маємо посилити захист об’єктів критичної інфраструктури

  • 760
Олександр Завітневич: Ми маємо посилити захист об’єктів критичної інфраструктури

Парламент підтримав за основу законопроєкт №5219, що допоможе створити державну систему захисту критичної інфраструктури.
Як пояснив голова Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, захист цих об’єктів інфраструктури вкрай важливий.

І актуальний з декількох причин: це і світові тенденції до посилення загроз природного та техногенного характеру, підвищення рівня терористичних загроз, збільшення кількості та підвищення складності кібератак, а також пошкодження інфраструктурних об’єктів у східних та південних регіонах України внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

«В Україні значна частина об’єктів критичної інфраструктури перебуває у приватній власності. Тому важливо налагодити партнерство держави та приватного сектору в питанні захисту критичної інфраструктури, а також підвищувати обізнаність громадян, сприяти їхньому залученню до запобіганню атак на критичну інфраструктуру та зниженню шкоди, якщо така атака була здійснена.

Маємо посилювати оборонні заходи на об’єктах критичної інфраструктури, адже ми бачимо, що РФ нарощує присутність своїх військ безпосередньо на таких об’єктах на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», – сказав голова комітету.

Він додав, що ухвалення законопроєкту в цілому забезпечить створення державної системи захисту критичної інфраструктури, запровадить єдині підходи до організації управління об’єктами системи на державному та місцевому рівнях, визначить засади взаємодії державних органів та суб’єктів господарювання, суспільства та громадян у захисті критичної інфраструктури.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy