Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Ткаченко: Закон про медіа створює зрозумілі правила для всієї індустрії

  • 5138
Олександр Ткаченко: Закон про медіа створює зрозумілі правила для всієї індустрії

Законопроєкт №2693-Д про медіа створює зрозумілі для всієї індустрії межі, яким чином вони можуть розвиватися в подальшому. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час форуму для представників центральних та регіональних медіа «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості» у Києві.

«Законопроєкт “Про медіа” об’єднує шість існуючих на сьогодні законів про інформаційні агентства, друковані засоби масової інформації, телебачення, радіомовлення тощо. Цей документ починає частково регулювати й інтернет, і споживання аудіовізуальної продукції. Він вперше дає розуміння того, яким чином регулятор може діяти щодо російської інформаційної агресії. Це новела, якої ніколи не було», – сказав Олександр Ткаченко.

Міністр зауважив, що перед Україною у зв’язку з війною на Сході постала низка викликів. Для протидії дезінформації та задля боротьби в інформаційній війні Міністерство культури та інформаційної політики розгортає одразу кілька проєктів. Зокрема, Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП та платформу медіаграмотності.

«Центр поводити аналіз, викриває фейки. Але є й ширші програми взаємодії з різними громадськими організаціями, які міністерство запускає зараз. Маю на увазі платформу з медіаграмотності, що має охопити не тільки співпрацю з NGO, а й освітні програми в школах і вишах. Так само, як і постійну модерацію людей, які займаються інформграмотністю в регіонах», – підсумував міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy