Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Ткаченко: Креативні індустрії отримали 1 млрд грн грантів від держави

  • 2421
Олександр Ткаченко: Креативні індустрії отримали 1 млрд грн грантів від держави

Креативні індустрії отримали 1 млрд грн державної підтримки у межах грантової програми. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, виступаючи на Форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».

«Ми запустили безпрецедентну для країни грантову програму, яка дозволила виплатити 1 млрд грн відшкодувань тим, хто зазнав збитків у сфері культури, креативних індустрій, видавництв. Завдяки президентському законопроєкту, ми дали можливість для стратегічного розвитку цих індустрій, знизивши ставку ПДВ з 20% до 7% на відповідний перелік послуг. Також модернізували «Доступні кредити 5-7-9%» для креативних індустрій», – розповів очільник відомства.

Він також зазначив, що сфера креативних індустрій зазнає значних збитків внаслідок коронакризи. Найбільше вона вдарила по туризму і туристичних агентствах та кінотеатрах.

Втім, держава підтримуватиме креативну галузь і надалі. Зокрема, йдеться про підтримку бізнесу в сфері заохочення інвестицій, промоцію експорту та запуск довготермінових програм, як-от «Велика реставрація».

«Цей урок із пандемією змушує нас переосмислювати всі підходи, які були раніше, і дивитися на ті всі можливості, які в нас є, щоб розвиватися, а не думати про вчорашній день», – наголосив Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, у Києві відбувається триденний форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy