Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко: ЗеМолодіжка офіційно стала частиною європейської молодіжної спільноти

  • 465
Олександр Санченко: ЗеМолодіжка офіційно стала частиною європейської молодіжної спільноти

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» ЗеМолодіжка приєдналася до European Liberal Youth (LYMEC) — молодіжного крила європейської партії ALDE, представленої в Європарламенті. Тепер ЗеМолодіжка є офіційною частиною європейської молодіжної спільноти.

Про це повідомив голова ЗеМолодіжки, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко.

«Фактично це наша інтеграція до європейського простору. У нас з’являється прямий канал комунікації для того, щоб відстоювати права України та української молоді. Щоб її голос був більш чутний на європейському рівні», – наголосив Олександр Санченко.

За його словами, партія ALDE і її молодіжне крило беруть участь у формуванні політики щодо України на рівні ЄС. До того ж, у Європарламенті формується пакет допомоги Україні в різних сферах, зокрема – у молодіжній.

«Ця пряма комунікація та залученість буде створювати для нас можливість прямого діалогу з європарламентарями, щоб вони могли створювати ті програми підтримки української молоді, які будуть найбільш ефективними», – додає очільник ЗеМолодіжки.

Він також додав, що European Liberal Youth (LYMEC) — це молодіжне крило партії ALDE та її парламентської групи в Європейському парламенті. Протягом останніх років вони активно просувають ліберальні цінності в ЄС та підіймають питання зміни клімату, цифровізації, прав людини та демократії серед молоді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy