Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко став співголовою ради з молодіжних питань при Президентові України

  • 9976
Олександр Санченко став співголовою ради з молодіжних питань при Президентові України

Володимир Зеленський створив раду з молодіжних питань та призначив її співголовою народного депутата від партії «Слуга Народу» Олександра Санченка.

Про це зазначається у відповідному указі глави держави.

«Створення молодіжної ради на найвищому рівні є важливим сигналом про збільшення уваги до розв’язання проблем молоді. Саме за допомогою неї плануємо підіймати актуальні для молоді питання та знаходити шляхи їх вирішення. Минулого року ми вже оновили «молодіжне» законодавство: ухвалено закон про основні засади молодіжної політики та оновлено Національну молодіжну стратегію до 2030 року», – сказав Олександр Санченко.

За його словами, попереду ще запуск Українського молодіжного фонду для грантової підтримки ідей та проєктів молоді.

«Вірю, такими кроками нам вдасться створити всі умови, щоб молодь жила та працювала в нашій країні, а не шукала кращої долі за кордоном», – додав народний депутат.

Зазначимо, що рада є консультативно-дорадчим органом, до складу якої увійшли 25 учасників. Серед основних її завдань: напрацювання та внесення пропозицій для удосконалення механізмів залучення молоді до безпосередньої участі у громадському житті, сприяння координації зусиль та забезпечення взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами молодіжної роботи, у тому числі для ефективної реалізації Національної молодіжної стратегії до 2030 року,
удосконалення законодавства у сфері молодіжної політики.

Члени ради також братимуть участь у підготовці проєктів послань Президента України до народу, щорічних і позачергових послань Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України з питань, що стосуються молоді.

Окрім того, робота дорадчого органу зможе сприяти проведенню інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy