Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко: Рух ЗеМолодіжка стає частиною європейської спільноти

  • 659
Олександр Санченко: Рух ЗеМолодіжка стає частиною європейської спільноти

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» ЗеМолодіжка інтегрується до європейського простору та приєднується до молодіжного крила європейської партії ALDE, представленої в Європарламенті — European Liberal Youth (LYMEC).

Про це повідомив голова ЗеМолодіжки, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко під час виступу на саміті Партії Альянс лібералів і демократів у Дубліні.

«Наша Зе!Молодіжка — стрімко зростаюча сила, що налічує понад 5000 молодих лідерів, і діє як платформа можливостей для навчання, саморозвитку та реалізації молодіжних проектів. Після приєднання до молодіжного крила партії ALDE у нас з’явиться прямий канал комунікації для того, щоб відстоювати права України та української молоді. Щоб її голос був більш чутний на європейському рівні», – наголосив він.

За словами Олександра Санченка, приєднання партії «Слуга Народу» та молодіжного крила ЗеМолодіжка до Альянсу лібералів і демократів буде значущою подію як для української, так і для європейської політики.

«Партія ALDE і її молодіжне крило беруть активну участь у формуванні політики щодо України на рівні Європи. Ми маємо спільні цінності і зможемо відстоювати їх на європейському рівні, підсилюючи одне одного. Для української молоді це означатиме більше програм підтримки та більшу увагу до їхніх потреб», — додав голова ЗеМолодіжки.

Він також зауважив, що European Liberal Youth (LYMEC) — це молодіжне крило партії ALDE та її парламентської групи в Європейському парламенті. Протягом останніх років вони активно просувають ліберальні цінності в ЄС та підіймають питання зміни клімату, цифровізації, прав людини та демократії серед молоді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy