Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко про Зе!Молодіжку

Олександр Санченко про Зе!Молодіжку

«Слуга Народу» створює молодіжне крило партії – молодіжний рух нового формату, якого досі не було в Україні! Це буде ком’юніті молодих креативних людей, які поділяють ідеї та принципи Президента Володимира Зеленського. Про діяльність руху та яка мета створення Зе!Молодіжки – розповів новообраний координатор проєкту, народний депутат від «Слуги Народу», експерт з питань молодіжної політики Олександр Санченко.

«Слуга Народу» створює молодіжне крило партії. Розкажи, що це і як воно працюватиме?

Молоді люди з усієї України зустрілися в партійному офісі, щоб разом почати творити зміни! Серед ініціативної групи як досвідчена молодь, так і новачки. Для прикладу, деякі з них вже встигли стати депутатами обласних, районних чи міських рад. Інші працюють радниками з питань молодіжної політики на місцях. Дехто лише починає свій шлях – і це добре, бо саме синергія приносить найбільший результат.

Якщо без пафосу, ми створюємо молодіжне крило партії, щоб на практиці молодь могла впливати на політику в Україні. Тобто Зе!Молодіжка в руках молодих людей – реальний інструмент впливу. А з допомогою депутатів нашої фракції це стане ще простіше.

Загалом молодіжною політикою я займаюсь вже понад 15 років. Не на словах знаю, як складно молодим людям донести свої потреби, адже сам неодноразово долав цей шлях ще до депутатства.

З приходом до влади партії «Слуга Народу» це стало значно простіше. Середній вік депутатів нашої фракції – 36 років. Наймолодшому депутату Верховної Ради взагалі 25, і він також представник нашої політичної сили.

Чим Зе!Молодіжка відрізнятиметься від інших молодіжок? Яка твоя роль у цьому процесі?

Зе!Молодіжка – не класичне молодіжне крило партії, що «махає прапорами». Найголовніше, це рух сучасного формату, якого раніше не було в Україні. Це ком’юніті креативних, амбітних та відповідальних людей, а організація – лише юридична форма нашого впливу!

Ініціативна група запропонувала мені очолити організацію, я з радістю погодився на пропозицію. Однак моя роль в цьому процесі більше схожа на певного роду менторство. Працюючи депутатом Верховної Ради, я маю більше контактів. А це, безумовно, допоможе нашим прихильникам та активним учасникам Зе!Молодіжки просувати інтереси молоді в стінах парламенту.

А як бути молодим людям на місцях?

Нагадаю, що незважаючи на закиди наших політичних опонентів щодо результатів місцевих виборів, партія «Слуга Народу» має близько 7000 депутатів місцевих, районних чи обласних рад. Це означає, що практично в будь-якому куточку України активісти та прихильники Зе!Молодіжки точно отримають підтримку та знатимуть, у які двері стукати.

Кожна область матиме свого координатора, процес їхнього відбору вже розпочався. Принагідно запрошую всіх охочих долучатись до організації. Для цього заповніть гугл-форму, аби ми могли бути на зв’язку з усіма вами!

Які проєкти реалізовуватиме Зе!Молодіжка?

Перший наш великий проект – неформальна освіта. У форматі YouTube-шоу ми плануємо пояснювати складні речі простими словами.

До речі, про аудиторію. Якщо відверто, ми орієнтуємось не лише на активну молодь. Величезний пласт молодих людей просто не цікавиться політикою, вважає її складною та  певною мірою нудною.

Час політиків старої генерації давно минув, вони не цікаві молоді. Це підтверджує явка молодих людей на місцевих виборах. Мене ця ситуація безмежно засмучує, адже кому як не молодим людям з новими цінностями змінювати нашу країну.

Саме тому ми орієнтуємось і на пасивну молодь. Формат YouTube-шоу ідеальний для цього! Більше фану, драйву та нових підходів. Лише так можемо залучити пасивну молодь до політичних процесів, і це великий виклик для всіх нас.

Серед запланованого також освітні активності через Instagram у сучасному для молоді форматі fast-learning. Годинні лекції вже нікому не цікаві, як би нам цього не хотілося. Тому просто зі stories нашої Інстаграм-сторінки «Зе!Молодіжка» молодь зможе отримувати корисні знання.

Плануємо також і офлайн активності, коли ситуація з COVID-19 дозволить це робити в звичному для всіх форматі.

А як керівництво партіїставиться до таких ідей?

До нашої зустрічі з молоддю долучився і Олександр Корнієнко, голова партії «Слуга Народу». У дружній, неформальній обстановці ми обговорили сучасний стан молодіжної політики в Україні. Спойлер – поки що все сумно.

Однак тішить, що вже зовсім скоро парламент ухвалить наш законопроєкт № 3718 «Про основні засади молодіжної політики», який відкриє нову сторінку в історії української політики. Не буду вдаватися в деталі, незабаром усе побачите на власні очі. Якщо коротко – ми запроваджуємо інструменти участі в політиці для молодих людей та пряме фінансування ідей та ініціатив молоді за допомогою грантів від держави. Не словом, а ділом. І тут без жартів.

Ініціативу створення молодіжного крила партії підтримує і Президент. Для Володимира Зеленського та партії «Слуга народу» Зе!Молодіжка – це інструмент прямої комунікації з молоддю без посередників. Сучасні діджитальні формати дозволяють це робити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
4 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
Володимир
3 роки тому

Це дуже кльово, молодці

Андрій
Андрій
3 роки тому

+. Беріть мене в команду. Адвокат.

Natalia Treszow
Natalia Treszow
3 роки тому

Гарні новини! Підтримую! Бажаю успіху!!

Артем
Артем
3 роки тому

За молоддю — майбутнє України!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy