Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко про підтримку Ради Європи у питанні молодіжної політики України

  • 59
Олександр Санченко про підтримку Ради Європи у питанні молодіжної політики України

Створення можливостей для української молоді, забезпечення фінансової підтримки проєктів та ініціатив, максимальне використання всіх інструментів Ради Європи, які можуть допомагати молоді України.

На таких можливих довгострокових цілях для Ради Європи у сфері молодіжної політики України наголосив народний депутат від фракції «Слуга Народу», політичний лідер партійного руху ЗеМолодіжка Олександр Санченко під час круглого столу до 75-річчя РЄ «Молодь, Україна, Європа».

«Цінним є той факт, що це перший офіційний захід з цієї нагоди в Україні і його головний акцент – саме молодь. Важливо створити можливості для молоді в Україні, аби якнайшвидше накопичити кількість досвіду участі молоді та перетворити це в традицію. Власне, про це йдеться також і у Рейк’явіцькій декларації Ради Європи», – зазначив Олександр Санченко.

Крім того, за його словами, важливо знайти фінансові ресурси для підтримки проєктів та ініціатив молоді, як з погляду інституцій ЄС.

«Важливою є допомога в пошуку країни ЄС, яка могла б взяти патронаж над молодіжною політикою України. Так само, як деякі країни вже беруть лідерство над відбудовою певних областей», – наголосив Олександр Санченко. 

Народний депутат переконаний, що максимальне використання всіх можливостей та інструментів Ради Європи допоможе молоді України.

«Наприклад, Банк Розвитку Ради Європи може стати реальним інструментом розв’язання питання доступного житла для молоді. Тож будемо працювати надалі над цими пріоритетами й не тільки, аби створити максимум можливостей і умов для молоді в Україні», – резюмував Олександр Санченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy