Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко: Покоління незалежності – ініціативна, патріотична та проєвропейська молодь, яка прагне змінювати країну

  • 9439
Олександр Санченко: Покоління незалежності – ініціативна, патріотична та проєвропейська молодь, яка прагне змінювати країну

Українська молодь об’єднується навколо проєвропейської ідеї, є відкритою до змін та дивиться на майбутнє країни оптимістичніше, ніж інші покоління.

Про це сказав народний депутат, голова молодіжного крила партії «Слуга Народу» «Зе!Молодіжка» Олександр Санченко, коментуючи дані опитування соціологічної групи «Рейтинг» до 30-ліття незалежності України.

Серед представників покоління незалежності ідентифікують себе як громадяни України 86%, як європейці – 40%. Найбільше тих, хто підтримує європейське майбутнє України, серед наймолодших людей: 66% виступають за вступ до НАТО, 75% за вступ в ЄС. Про це йдеться у дослідженні групи «Рейтинг».

«Покоління незалежності – це покоління людей зі справжньою національною ідентичністю. Ми відчуваємо себе українцями та частиною європейської спільноти. Не просто дивимося у бік Європи, а готові власними діями змінювати свою країну, втілювати реформи на місцях, починаючи навіть з маленьких кроків. Яскравий приклад – діяльність Зе!Молодіжки. Майже 3 тисячі активістів щодня реалізують екологічні, соціальні, спортивні проєкти. За пів року існування молодіжного крила партії реалізовано вже сотні таких ініціатив», – розповів Олександр Санченко.

Він наголосив, що, згідно з дослідженням, серед молодших людей 16-24 років простежується тенденція до консолідації навколо проєвропейської ідеї України. Навіть на Сході, де більшість проти вступу в ЄС, серед молоді 58% виступає за.

«Нас занадто довго роз’єднували, і одна з місій усієї команди Президента Зеленського, «Слуги Народу» та Зе!Молодіжки зокрема – посприяти тому, щоб ми нарешті відчули себе єдиними. Адже ми насправді є єдиною країною. Ще одне стратегічне завдання Зе!Молодіжки – перетворювати енергію української молоді на справжні суспільні зміни, потрібні для побудови прогресивної держави», – зазначив депутат.

Відповідно до дослідження, 60% вважають сучасну українську молодь патріотичною та моральною. Покоління незалежності найбільше цікавить спорт, подорожі, музика та саморозвиток.

«Опитування показало, що молодь 16-24 років особливо відкрита до змін та прагне самоствердження. При цьому покоління незалежності дивиться на майбутнє країни більш оптимістично, ніж інші покоління. Ми отримали чергове підтвердження, що зараз у суспільства запит на підтримку молоді від держави: розбудову молодіжної інфраструктури, створення урбан-парків. Думаю, варто зосередитися на можливості створювати і онлайн, і офлайн платформи для спілкування та самореалізації молоді з різних куточків країни, таким чином стираючи межі між регіонами», – підсумував Олександр Санченко.

Він також додав, що наразі розвиток молодіжних центрів є як ніколи актуальним:

«Уявіть собі, що в кожному ОТГ буде місце, де молодь зможе створювати власні проєкти, разом знімати тіктоки, кататися на скейті, грати у футбол або обирати свою майбутню професію».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy