Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: Вступ до ЄС для України – це питання безпеки

  • 452
Олександр Мережко: Вступ до ЄС для України – це питання безпеки

Для України вступ до ЄС – це не лише питання престижу чи економічного добробуту, це – питання безпеки.

Про це сказав голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко в інтерв’ю Укрінформ.

«Якби Україна була членом ЄС, путін навряд би вирішив розпочати повномасштабне вторгнення. Він би розумів, якщо країна є членом Євросоюзу, за нею стоїть економіка, сила та дипломатія 27 європейських держав. Бути членом такого співтовариства дуже важливо для безпеки України», – переконаний він.

Питання отримання статус кандидата на членство в ЄС залежить від політичної волі, зазначив голова комітету.

«Рішення ухвалюється головними гравцями. ЄС орієнтується здебільшого на Німеччину та Францію. Якщо вони захочуть і проявлять політичну волю, Україна стане членом Європейського Союзу. Це питання політики», – зауважив політик.

Олександр Мережко навів приклад Туреччини, яка з 1987 року не може стати членом, а є країни, які вступають дуже швидко, за лічені роки.

«Я не вважаю, що Україна менше заслуговує на те, щоб бути членом ЄС, ніж Угорщина. Українська держава жертвує своїми найкращими людьми за Європу, за європейські цінності.
Більше того, з економічної точки зору ситуація в Україні, враховуючи її потенціал, не гірша, ніж у Румунії, Болгарії, Греції», – звернув увагу представник «Слуги Народу».

Народний депутат запевнив, Україна – унікальна, це кандидат, за якого треба боротися, а не думати, чи брати.

«НАТО також треба боротися, тому що такої армії і такого бойового духу немає в жодній європейській країні», – наголосив Олександр Мережко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy