Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: США не будуть толерувати поведінку Росії

  • 5433
Олександр Мережко: США не будуть толерувати поведінку Росії

США не толеруватимуть поведінку Росії, яка порушує норми міжнародного права і взагалі міжнародні норми.

Про це сказав народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, коментуючи в ефірі «Украіна24» підсумки зустрічі в Женеві президентів США та РФ.

«Оцінюючи переговори в Женеві, можна з упевненістю сказати – жодної зради немає. А зважаючи на виступи двох президентів, я не знайшов серйозних точок дотику між ними. Вони представили різні версії. Але у своєму виступі президент США дав зрозуміти, що Штати не толеруватимуть поведінку Росії. Водночас виступ Путіна свідчив про те, що він не зробив для себе жодних висновків із зустрічі і продовжив виправдовувати дії Росії», – зауважив Олександр Мережко.

Народний депутат також зазначив, що заява Путіна щодо Мінського процесу залишається такою, як раніше.

«Путін заявив, що Росія має єдиний обов’язок щодо України – сприяти реалізації Мінських домовленостей. Вони не розглядають себе як сторону Мінських домовленостей, як сторону конфлікту, а розглядають як сторону медіатора, а це домовленостям не відповідає. Це свідомо хибна інтерпретація Мінських домовленостей з боку Путіна», – обурився Олександр Мережко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy