Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: Резолюція Генасамблеї ООН із вимогою вивести війська з України – це момент істини

  • 11261
Олександр Мережко: Резолюція Генасамблеї ООН із вимогою вивести війська з України – це момент істини

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію «Агресія проти України», у якій засуджується вторгнення Росії в Україну й вимагає від РФ негайно вивести війська з української території. Це момент істини для України. Про це заявив голова Комітету ВРУ з зовнішньої політики Олександр Мережко.

За відповідне рішення проголосувала 141 країна. Проти проголосували – Росія, Білорусь, Північна Корея, Еритрея, Сирія.

«Це принципова важлива резолюція Геннеральноі Асаблеї ООН, яка висловлює позицію ООН загалом. Крім того, це момент істини. У результаті голосування ми побачили, хто є нашими друзями, котрі підтримують нас у найскладніший момент нашої історії, а хто, на жаль, ні. І це дуже показово. Той факт, що велика частина членів ООН, 141 держава, проголосували “За” свідчить про те, що світ на боці України, на боці міжнародного права», – сказав голова Комітету ВРУ з зовнішньої політики Олександр Мережко.

Генеральна Асамблея ООН засуджує рішення Російської Федерації від 24 лютого 2022 року про «спеціальну військову операцію» в Україні, висловлює серйозну стурбованість повідомленнями про напади на цивільні об’єкти, такі як житлові помешкання, школи та лікарні, а також про жертви серед цивільного населення, зокрема жінок, літніх людей, інвалідів та дітей.

Резолюція вимагає від РФ негайно припинити застосування сили проти України та утриматися від будь-якої подальшої незаконної погрози або застосування сили проти будь-якої держави-члена. А також вимагає від Російської Федерації негайно, повністю й беззастережно вивести всі свої військові сили з території України в межах її міжнародно визнаних кордонів, негайно та беззастережно скасувати рішення щодо статусу окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Окрім того, Генасамблея вимагає сприяти швидкому, безпечному та безперешкодному доступу до гуманітарної допомоги тим, хто потребує її в Україні, щоб захистити цивільне населення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy