Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко про рекомендацію Єврокомісії надати Україні кандидатство в ЄС: Як нам це вдалось

  • 357
Олександр Мережко про рекомендацію Єврокомісії надати Україні кандидатство в ЄС: Як нам це вдалось

Єврокомісія ухвалила рекомендацію Раді надати Україні статус кандидата у члени ЄС. Це позитивне рішення і вагомий крок на шляху нашої держави до європейського майбутнього.

Про це заявив голова комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Мережко.

«Рішення комісії є свідченням того, що процес надання статусу кандидата Україні пішов, відбулось істотне зрушення. Здоровий глузд переміг у цій ситуації, адже у деяких країн були сумніви щодо цього питання», – розповів він.

За словами Олександра Мережка, таке позитивне рішення комісії є результатом насамперед проведення Україною радикальних реформ в надважких умовах війни.

«Також була проведена колосальна робота парламентом, депутатами, МЗС, а найголовніше – Президентом України. Ми разом змогли переконати наших партнерів і членів ЄС підтримати кандидатство нашої держави», – наголосив народний депутат.

Олександр Мережко також зауважив, що спочатку Україна отримає статус кандидата, а потім продовжить роботу над вимогами, які були висунуті комісією. Проте, зазначив він, більшість питань вже зроблено, а деякі просто треба завершити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy