Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: Попри інший професійний бекграунд, Президент Зеленський опинився у своїй стихії

  • 718
Олександр Мережко: Попри інший професійний бекграунд, Президент Зеленський опинився у своїй стихії

Президент Володимир Зеленський дуже популярний на Заході. Попри інший професійний бекграунд, він опинився у своїй стихії. І досвід менеджера допомагає йому в політиці.

Про це сказав народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики Олександр Мережко в інтерв’ю Главкому.

«Зеленський дуже популярний на Заході, і західні політичні лідери, і аналітики ним просто захоплюються. Він вміє знаходити необхідні слова під час виступу перед кожним з парламентів, своєю харизмою змінює атмосферу в цих парламентах. Попри інший професійний бекграунд, він опинився у своїй стихії. І досвід менеджера допомагає йому в політиці», – наголосив він.

Олександр Мережко також зазначив, що Президент Зеленський ефективно впорався в цій дуже нелегкій ситуації. А західні політики, як-от спікери двопалатного парламенту Ірландії, називають нашого Президента «major world leader».

«Я нещодавно читав теорію, що аби стати спеціалістом в чомусь, треба десять тисяч годин. А тут президенту «пощастило», що на його долю за три роки випала і «світова чума», і війна», – сказав депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy