Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: Членство України в ЄС підтримують сьогодні дві третини європейців

  • 601
Олександр Мережко: Членство України в ЄС підтримують сьогодні дві третини європейців

Ухвалення остаточного рішення про надання України статусу кандидата на вступ до ЄС підтвердить авторитетність Європи як субʼєкта  міжнародної політики.

Про це заявив голова комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Мережко, коментуючи початок важливого саміту Європейської Ради у Брюсселі.

«Надання Україні статусу кандидата покаже, що європейський проект має майбутнє, що Європа є авторитетним субʼєктом міжнародної політики, який не піддається на шантаж путінської диктатури. Членство України в ЄС підтримують сьогодні дві третини європейців. За повідомленнями ЗМІ, вже готовий проект рішення Європейської Ради, за яким Україні і Молдові надається статус кандидата», – повідомив він.

Про подальші кроки стосовно вступу лідери ЄС ухвалять рішення після повного виконання всіх умов, викладених Європейською комісією, зауважив Олександр Мережко. Так, перший звіт про оцінку виконання Україною умов очікується в рамках регулярного аналізу Єврокомісії щодо розширення вже до кінця цього року.

«Для України статус кандидата на вступ – це юридичне, офіційне визнання європейської перспективи країни, за яке ми боролися десятиліттями. Крім того, для нас це питання безпеки в умовах повномасштабного вторгнення росії. Статус кандидата надає можливість почати переговори про вступ – тобто, набуття повноправного членства у ЄС, за яке сьогодні виступають 87% громадян України», – підсумував голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy