Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко анонсував сесію ПА НАТО в Києві

  • 11284
Олександр Мережко анонсував сесію ПА НАТО в Києві

Україна має величезні перспективи з питань євроатлантичної інтеграції, і вже у травні 2022 року в Києві відбудеться надзвичайно важливий захід – сесія ПА НАТО.

Про це повідомив голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, який бере участь у міжпарламентській раді Україна-НАТО в Одесі.

«Засідання міжпарламентської ради України-НАТО має велике значення як для нашої держави, так і для НАТО. Адже в України – величезні перспективи, і вона повинна продовжувати спілкування з колегами з різних парламентів. Більше того, вже у травні в Україні може відбутися сесія ПА НАТО. Це історична подія на шляху до приєднання до НАТО», – сказав він.

За словами Олександра Мережка, сьогодні під час міжпарламентської ради вдалось порушити важливе питання співпраці та шляху України до повноцінного членства і вступу до Альянсу.

«Ми обговорили з іноземними колегами, який має бути шлях України до НАТО, які підходи ефективні. Також поділилися досвідом, що вкрай важливо. Ми торкнулися безпекових питань, зокрема ситуації в Чорноморському регіоні, обговорили пропагандистську дезінформаційну кампанію РФ проти України. Йшлося проте те, як саме спільно з усім світом протидіяти інформаційній війні», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy