Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Мережко: Україна вимагає ввести жорсткі санкції проти РФ

  • 5653
Олександр Мережко: Україна вимагає ввести жорсткі санкції проти РФ

Український парламент звертається до світової спільноти за підтримкою і просить ввести жорсткі санкції проти РФ.

Про це заявив голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко під час представлення постанови № 7088 про заяву ВРУ у зв’язку з визнанням РФ незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Він зауважив, що протягом останніх тижнів РФ використовуючи, зокрема й територію Республіки Білорусь, активно нарощує свою військову присутність поблизу північних та східних сухопутних кордонів України. А цими днями під приводом проведення військово-морськими навчань суттєво посилила кількість своїх збройних сил на південних морських кордонах нашої держави.

Олександр Мережко переконаний, рішенням про визнання РФ незалежності, так званих ЛНР і ДНР, вона вкотре грубо порушила державний суверенітет та територіальну цілісність України в рамках міжнародно визнаних кордонів, а також низку міжнародно-правових актів.

«Саме тому важлива сьогодні консолідація зусиль України та міжнародної спільноти для спільної протидії імперським планам Кремля, реалізація яких може поставити світ перед реальною небезпекою глобального конфлікту. Метою проєкту постанови є запобігання ескалації Росією безпекової ситуації навколо України», – підсумував Олександр Мережко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy