Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Кубраков: Цифрове управління відбудовою сприятиме ефективному та прозорому відновленню країни

  • 462
Олександр Кубраков: Цифрове управління відбудовою сприятиме ефективному та прозорому відновленню країни

Впровадження системи Цифрового управління відбудовою сприятиме ефективному, прозорому та підзвітному розподілу коштів на інфраструктурне відновлення України під час та після війни.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков під час презентації «Реформи відбудови» у Києві.

За його словами, серед переваг такої цифровізації – можливість ІТ системі відстежувати весь цикл інфраструктурного проєкту: від проєктування, проведення публічних закупівель, здійснення робіт з будівництва, реконструкції та ремонту — до введення готових об’єктів у експлуатацію.

Також завдяки системі та принципу «всі бачать все», на якій вона побудована, процес відбудови пошкодженої та зруйнованої інфраструктури буде прозорим та відкритим для бізнесу, міжнародних партнерів, експертів та громадськості.

«Створення реєстру само по собі – це вже зрозумілий інструмент отримувати дані про пошкоджене та зруйноване житло. Наша подальша ідея полягає в тому, щоб на базі зібраних даних зробити пріоритезацію, щоб всі мали однаковий доступ – і донори, і громадськість, і партнери», – сказав Олександр Кубраков.

Він нагадав, що у березні 2022 року була ухвалена постанова про єдиний державний реєстр пошкодженого та знищеного майна для всіх об’єктів інфраструктури (це і приватні, комерційні приміщення, житлова та транспортна інфраструктура тощо). У серпні він був запущений, а в листопаді Кабмін прийняв постанову, яка дає старт експериментальному проєкту з впровадження Цифрової системи управління відбудовою транспортної інфраструктури.

«Сьогодні ми робимо все, щоб створити законодавчу базу, на якій будуватиметься країна далі. У нас є взаєморозуміння з фінансовими міжнародними організаціями, щодо проєктів відбудови», – зауважив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy