Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Кубраков: 2022 року плануємо масштабне будівництво доріг на півдні України

  • 5680
Олександр Кубраков: 2022 року плануємо масштабне будівництво доріг на півдні України

Одеська, Миколаївська та Херсонська області стануть одними з головних регіонів, де у 2022 році будуватимуть та оновлюватимуть дороги. Про це на форумі «Велике будівництво: дороги та мости» повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

«Так сталося, що там взагалі нічого не будували і не ремонтували. Особливо в Миколаївській та Херсонській областях. В них було найменше готових проєктів, коли ми починали. І в наступні роки – це точно наш пріоритет. Ми компенсуємо те, що не встигали», – наголосив він.

Одним із таких проєктів Олександр Кубраков назвав масштабне оновлення траси М-14 Одеса –Миколаїв – Херсон. Зараз це дорога другої категорії. Вона двосмугова та перевантажена.

«Ми будемо робити цю дорогу першої категорії. Перші ділянки почали будувати вже цього року. Біля Миколаєва буде бетонна дорога. Сподіваюсь, за наступний рік ми зробимо великий прорив, і найголовніші міста на півдні з’єднаємо сучасною нормальною дорогою», – зазначив міністр.

Також в Україні почнеться масштабне оновлення дороги Київ – Одеса. У межах кредитних угод з ЄБРР та ЄІБ йдеться про оновлення 300 км дороги в 4-х областях.

«Нарешті наші європейські партнери нас підтримали. Ми вже оголосили тендер на перші ділянки. Тобто наступного року починаємо будувати М05. Це вже остаточно. Всі кредитні угоди підписано», – сказав Олександр Кубраков.

Крім того, 2022-го стартує побудова Київської обхідної дороги. Наразі проходять тендерні процедури.

«Сподіваюсь, у лютому-березні буде підписаний контракт. І весною ми починаємо будувати першу ділянку. Проєктні роботи по першій ділянці завершені, по наступних ділянках – завершуються. Наступний рік буде дуже цікавий з точки зору будівництва Київської обхідної дороги. Це те, про що багато років говорили і чого не відбувалося в принципі», – заявив Олександр Кубраков.

Окремо міністр анонсував відкриття руху у січні на найвідомішому довгобуді – Запорізькому мосту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy