Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Ковальчук: «Відкрите небо» з ЄС дозволить знизити вартість авіаквитків

  • 9746
Олександр Ковальчук: «Відкрите небо» з ЄС дозволить знизити вартість авіаквитків

Підписання угоди про спільний авіапростір з ЄС в Україні створить сприятливі умови для того, щоб авіаперевізники, а передусім дешеві лоукости, мали більше можливостей відкривати нові маршрути по Україні. Це покращить конкуренцію і відповідно – знизить вартість авіаквитків.

Про це сказав народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук.

Для прикладу, він розповів про ситуацію на авіаринку Молдови після підписання аналогічної угоди. Так, кількість напрямків прямих авіарейсів з Кишинева зросла – з 19 у 2013 році до 42 у 2017-му, а квиток на прямий переліт до Лондона, який у квітні 2010 року коштував 210 євро, в квітні 2017 року був 45 євро.

«Також в Україні почнуть діяти європейські стандарти в галузі цивільної авіації – українські пасажири отримають додаткові права та фінансові гарантії, а також гарантії безпеки польотів, захисту навколишнього середовища», – додав народний депутат з Рівненщини.

Водночас Олександр Ковальчук нагадав про реконструкцію аеропорту «Рівне», яку проводитимуть за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» і яка дозволить розвивати пасажиропотік в регіоні. Аеропорт включено до державної програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

Окрім того, депутат звернув увагу на те, що підписання угоди «Відкрите небо» з ЄС було однією з передвиборчих обіцянок Президента Володимира Зеленського.

Про складність цього процесу свідчить те, що Україна розпочала переговори про спільний авіаційний простір з Євросоюзом ще з кінця 2007 року, потім через різні бюрократичні моменти підписання кілька разів зривалося, зауважив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy