Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Котляр достроково склав повноваження депутата Криворізької міськради

  • 5924
Олександр Котляр достроково склав повноваження депутата Криворізької міськради

Екссекретар Криворізької міської ради від «Слуги Народу» Олександр Котляр достроково склав повноваження депутата Криворізької міської ради.

Рішення ухвалили на сьогоднішньому пленарному засіданні на підставі його особистої заяви.

Зазначимо, що напередодні цього до Криворізької міської організації на зустріч з партійним осередком та на засідання фракції депутатів Криворізької міської ради, обраних від «Слуги Народу», прибуло керівництво партії – голова партії Олександр Корнієнко та голова фракції Давид Арахамія.

Керівництво «Слуги Народу» та голова Криворізької міської організації висловили чітку та жорстку позицію: Олександр Котляр, який вирішив скласти свої повноваження секретаря Криворізької міської ради, зрадивши своїм вчинком всю команду, не може залишатись депутатом міської ради. Також було ухвалено рішення про його виключення з фракції «Слуга Народу».

«Відмова Олександра Котляра – це фактично відмова від відповідальності перед нашими виборцями та зрада принципів партії, які передбачають ніколи не відступати і не здаватися, думати передусім про людей, їхнє благополуччя та про майбутнє рідного міста. Своїм вчинком Олександр Котляр міг створити враження, що «Слуга Народу» не хоче брати на себе відповідальність за те, як живе Кривий Ріг, за те, чи стабільно буде працювати міське господарство та соціальна сфера. Це категорично суперечить обіцянкам, які ми дали виборцям, суперечить в цілому нашому підходу», – сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, найгірше те, що такі дії Олександра Котляра ні що інше, ніж гра на користь політичних сил, які вдаються до безпідставних і цинічних звинувачень «Слуги Народу» у смерті міського голови Костянтина Павлова.

Як зазначив голова міської організації партії «Слуга Народу» у Кривому Розі, народний депутат Юрій Корявченков, партія не допустить, щоб депутати зраджували програмі Президента, обманювали виборців, які підтримали їх на виборах.

«Якщо він не готовий втілювати реформи і покращувати благополуччя громадян, які нас обирали, які довіряли партії «Слуга Народу», має негайно піти», – наголосив він.

Нагадаємо, Олександр Котляр відмовився від посади секретаря Криворізької міської ради, яка передбачала відмову виконувати обов’язки міського голови до проведення позачергових виборів у Кривому Розі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy