Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: До парламенту мають приходити професіонали, що дбають про стратегічний розвиток держави

  • 8174
Олександр Корнієнко: До парламенту мають приходити професіонали, що дбають про стратегічний розвиток держави

У результаті виборів до парламенту мають приходити професіонали, що дбають про стратегічний розвиток держави. Саме таким кандидатом є нинішній очільник Херсонської ОДА Сергій Козир, що балотується від «Слуги Народу» на довиборах до Верховної Ради по 184-му виборчому окрузі.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час Форуму представників місцевих громад у Новій Каховці на Херсонщині.

«Ми пишаємося, що маємо такого потужного кандидата. Сергій Козир підсилить команду «Слуги Народу» у Верховній Раді та допоможе нам втілювати важливі реформи, на які чекають українці. Він планує працювати в економічному комітеті, який зокрема займається питанням залучення інвестицій», – розповів Олександр Корнієнко.

Голова партії також наголосив, що регіони мають розробляти власні кластерні моделі розвитку – це дасть можливість для прориву економіки регіонів України, підвищить їхню конкурентоздатність і привабливість для інвесторів. Саме такий підхід закладено у Плані трансформації країни, над втіленням якого зараз працює команда Президента Володимира Зеленського у владі.

«Ми приступаємо до втілення в життя Плану трансформації країни – він потребує багато інвестицій та роботи всіх нас разом. Та в майбутньому він даватиме додаткові можливості для прориву економіки, котра зараз не може зростати великими темпами за рахунок тих напрацювань, які вже є. Щоб отримати нові радикальні результати в економічному зростанні, потрібні нові підходи», – сказав Олександр Корнієнко.

Він додав, що стратегія розвитку регіону, представлена очільником Херсонської ОДА Сергієм Козирем, повністю відповідає цим вимогам. І це може зробити Херсонщину одним із лідерів процесу трансформації України.

«Таким комплексним баченням може похвалитися не кожен регіон України. Запровадження кластерного підходу моделювання бізнесу підвищить конкурентоспроможність кожної з громад. У когось є земля, у когось залізниця, у когось люди – використовуючи кластерний підхід, громади можуть запропонувати інвесторам більш комплексні рішення», – наголосив очільник «Слуги Народу».

Концепція локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу, котру презентував голова Херсонської ОДА Сергій Козир, передбачає 5 стратегічних пріоритетів. Це агропромисловий комплекс, дрібнотоварне виробництво і переробка, туризм, логістика, сфера послуг.

Стратегічними кроками для досягнення поставлених цілей є розвиток транспортної інфраструктури та дорожньої мережі, захист та підтримка місцевого дрібнотоварного виробника сільгосппродукції, державна підтримка виробників у переробних галузях, розвиток сільгосподарської та допоміжної кооперації, підтримка виробництва крафтової продукції з гарантією розміщення в національних торговельних мережах.

Нагадаємо, що 31 жовтня в 184-му виборчому окрузі, до якого входить Каховський і Бериславський райони, відбудуться довибори до Верховної Ради. Від «Слуги Народу» балотується чинний голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy