Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко звернувся до європейських парламентарів: ЄС має відкрити двері для України

  • 7314
Олександр Корнієнко звернувся до європейських парламентарів: ЄС має відкрити двері для України

Україна зробила все можливе для якнайшвидшого приєднання до ЄС і довела, що ми де-факто є частиною Євросоюзу. Тепер Європа має проявити політичну волю та прискорити прийняття України до ЄС де-юре, за скороченою процедурою.

Про це сказав перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, звертаючись до європейських парламентаріїв і керівників європейських парламентів.

За його словами, прийняття за скороченою процедурою – це сміливе рішення, але не безпрецедентне. В історії Євросоюзу був випадок Східної Німеччини, яку прийняли до ЄС за скороченою процедурою.

«Так, це непросте рішення. Попереду багато роботи з продовження синхронізації законодавства і з втілення тих реформ, які ми не встигли втілити в мирний час, але які вже давно були напрацьовані, спроектовані в Кабінеті Міністрів, у Верховній Раді. Те, що Україна може швидко надолужувати будь-яке відставання, ви бачите на прикладі нашої славетної армії, яка за короткі строки стала однією з найпотужніших армій світу і доводить у боях з чисельно переважаючою армією Російської Федерації», – наголосив перший віцеспікер парламенту.

За його словами, все, що сьогодні потрібно Європі – це політична воля показати свою суб`єктність, незалежно від бюрократичних процедур і впливу країни-агресора, яка сьогодні нападає на Україну, а завтра почне протягувати свої кістляві руки і до Європи.

«Усе, що потрібно сьогодні Європі, це зробити сміливий крок, відчинивши для нас двері, про які ми завжди чули, що вони відчинені, але «Україні ще щось треба зробити». Нам здається, ми зробили все, що могли. Сьогодні ми біля дверей. І чекаємо на запрошення увійти до родини європейських народів. Україна – це Європа. Давайте разом будувати наш спільний безпечний європейський дім. Слава Україні!» – закликав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy