Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Зробимо село щасливим

  • 4890
Олександр Корнієнко: Зробимо село щасливим

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко відвідав 33-ю Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2021». Також він долучився до IV Агрополітичного форуму, організованого Всеукраїнською асоціацією громад. Дискусія була присвячена земельній реформі й інструментам фінансування аграріїв.

Олександр Корнієнко привітав фермерів та голів громад із запровадженням вільного ринку землі, який запрацює 1 липня.

«Однією з принципових вимог було – державною землею мають розпоряджатися громади. І громади мають самі обирати, що з нею робити», – сказав він.

Голова партії зазначив, що із земельною реформою пов’язана децентралізація. Опираючись на політичну волю та запит громад, влада довела її до логічної проміжної точки ще минулого року. Але остаточне завершення цієї реформи можливе лише після змін до Конституції.

«Зараз ми всі живемо у новій країні з точки зору карти держави. Це усвідомлюєш, коли бачиш нову мапу України. Країна живе в новій реальності. Для розвитку села децентралізація дає можливість простіше надавати послуги громадянам», – заявив він.

Олександр Корнієнко звернув увагу, що зараз розвитком села займається багато державних структур. Адже влада хоче реалізувати амбітний проєкт – зробити село щасливим.

«Щасливе село неможливе без зрозумілої ресурсної бази для його розвитку, молоді, національної візії, чим має займатися село. Також воно не буде щасливим без конкретного покрокового плану дій», – сказав він.

У свою чергу міністр агрополітики Роман Лещенко розповів, що головний пріоритет цього року – реалізація земельної реформи завдяки скасуванню мораторію на ринок землі. Парламентарі передбачили у законодавстві низку запобіжників для мінімізації ризиків, яких побоюється суспільство.

«До 1 липня не так далеко. Але всі необхідні підзаконні акти будуть прийняті у найближчі тижні», – наголосив міністр.

Крім того, аграрний комітет парламенту перебуває у повній синхронізації з міністерством, додав Роман Лещенко. А парламент відкритий до діалогу з точки зору ухвалення прогресивних рішень.

Народний депутат від «Слуги Народу» Мар’ян Заблоцький додав, що нинішня влада планує ухвалити єдиний Земельний кодекс. Це може відбутися за 1-2 роки.

Агропромислова виставка «АГРО-2021» проходить у Києві на ВДНГ. На ній представлені понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy